+ 90 216 389 5218
istanbul@dengeteknoloji.com

Hakkımızda


Hüseyin Yaralı - Genel Müdür

Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek satış öncesi ve sonrası müşterilerinin taleplerine göre hizmet veren DENGETECH, kurulduğu yıl olan 1998’den bu yana kalite anlayışından taviz vermeden sürdürdüğü politikasıyla mekanik tesisat sektöründeki yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Hizmet ettiğimiz sektör hızla büyüyen ve geleceği olan bir sektördür. İşine doğru teknolojik yatırımları yapan ve personel eğitimini ihmal etmeyen firmalar bu sektörde rakiplerinden sıyrılarak, farklılık yaratacaktır.

DENGETECH bu ilkelerle hareket ederek sektördeki liderliğini korumaktadır. Her ne kadar mekanik tesisat sektöründe firma kurmak kolay olsa da, sektörde kurumsallaşarak kalıcı olmak bir hayli zordur. DENGETECH, kurumsallığı başararak, mekanik tesisat sektörüne profesyonel bir bakış açısı getirmiştir.

Vermiş olduğumuz hizmetin maddi karşılığı dışında, yaptığımız işin kalitesi ve hızı, hedef kitlenin tutumu çalışmalarımıza yön vermektedir. Bu tutum DENGETECH’in ve dolayısıyla şahsımın hizmet anlayışını yansıtmaktadır.

Misyonumuz

DENGETECH kuruluşundan bu yana çevresel ve sosyal sorunlara karşı duyarlı davranmayı ilkelerinden biri olarak tanımlamıştır. Bu sebeple de günümüzün en önemli sorunlarından biri olan küresel ısınma problemine karşı “su hayattır“ felsefesini benimsemiştir. Bu amaçla edindiği felsefeye uygun olarak makineler ve teknolojiler temin ederek faaliyetine devam etmeyi amaçlamaktadır.

Çizdiği hedefler ve izlediği yol ile DENGETECH profesyonel ekibiyle birlikte sektöre yeni bir yön vermeyi misyon olarak benimsemiştir.